Prezentownik japoński — co kupić miłośnikowi Japonii? 0
Prezentownik japoński — co kupić miłośnikowi Japonii?

Prezentownik japoński — co kupić miłośnikowi Japonii?

Święta Bożego Narodzenia to okres, kiedy wszyscy tłumnie ruszają do sklepów w poszukiwaniu idealnych prezentów. Każdy stara się sprawić jak największą radość bliskiej osobie, kupując wymarzony podarunek. Jednak czasami jego znalezienie może okazać się nie lada wyzwaniem, szczególnie gdy jest to ktoś interesujący się czymś, czego sami nie znamy. 

Obecnie wielu młodych ludzi decyduje się na naukę języków obcych, zwłaszcza azjatyckich. Ogromny wpływ ma na to kultura Azji, jej zwyczaje, tradycje, a także muzyka i sztuka. Manga, czyli japońskie komiksy i powieści graficzne, ma mnóstwo fanów na całym świecie, co zwiększa zainteresowanie językiem japońskim. Jeśli więc szukasz prezentu dla osoby, która uczy się japońskiego i kocha Japonię, to skorzystaj z tego prezentownika. Podpowie Ci, co wybrać, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu.

Japoński prezentownik — słowem wstępu

Ten prezentownik został stworzony dla 4 typów osób — w zależności od ich poziomu znajomości języka japońskiego. Wszystko po to, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Nasz sklep internetowy Azjatyckie Języki oferuje szeroki wybór książek, zeszytów i e-booków. Jesteśmy niemal pewni, że każdy znajdzie u nas prezent idealny dla fana dowolnego azjatyckiego języka.

Co kupić osobie, która zaczyna naukę japońskiego?

Jeśli jest to osoba dopiero rozpoczynająca naukę języka japońskiego, idealny prezent to:

Dzięki zeszytom ćwiczeń Hiragana i Katakana osoba początkująca z łatwością przyswoi japoński system pisma. Poprzez wypełnianie wielu zadań zawartych w ćwiczeniach poznana wiedza zostanie utrwalona. Zawarte na końcu odpowiedzi okażą się dodatkowym ułatwieniem. Zeszyty zawierają także objaśnienie zasad czytania znaków oraz kratki do zapisywania ich samodzielnie. Z kolei zeszyt do znaków sprawi, że obdarowana osoba z przyjemnością będzie poznawać japońskie pismo.

Japoński prezent dla dziecka? Z Azjatyckimi Językami to możliwe!

Szukasz oryginalnego prezentu dla dziecka, który pomoże mu w rozwijaniu pasji? Może to być:

Już na wczesnych etapach rozwoju dzieci poznają gatunki zwierząt, które mogą spotkać w okolicy: koty, psy, krowy, świnie — długo by wymieniać. Nauka nazw czy odgłosów wydawanych przez zwierzęta sprawia im wielką radość, szczególnie kiedy mogą je samodzielnie usłyszeć.

Książka Zwierzęta po japońsku oraz dołączone karty pracy to zestaw idealny. To prosta, a jednocześnie estetyczna pozycja, która została dostosowana do potrzeb najmłodszych. Jest praktyczna i kolorowa, dlatego sprawi, że dzieci z przyjemnością będą z niej korzystały i na pewno szybko im się nie znudzi. Wewnątrz znajdują się nazwy i odgłosy zwierząt domowych, gospodarskich, dzikich czy morskich, a także zapis hiraganą, katakaną, kanji oraz transkrypcja, która ułatwia wymowę i przykładowe zdania.

Karty pracy stworzone są na wzór „pisz po śladzie”. Dzięki temu dziecko nauczy się poprawnie zapisywać nazwy zwierząt kanji lub hiraganą, a poza tym zmotywuje się do dalszej nauki.

Prezentownik japoński dla osób zaawansowanych

Jeżeli szukasz prezentu dla osoby, która uczy się języka japońskiego już od dłuższego czasu, to ciekawą propozycją będzie:

Książka Kanji Zwierzęta to świetny wybór dla każdego miłośnika Japonii. Zawarto w niej mnóstwo słówek z tematyki zwierząt przydatnych w życiu codziennym i najważniejsze informacje dotyczące znaków kanji, które ułatwią ich naukę. Całość uzupełniają kratki do ćwiczenia pisania oraz 25 zadań, które pomogą w utrwaleniu zdobytej wiedzy. Katakana sprawia uczniom sporo problemów, dlatego materiały umożliwiające jej powtórzenie zawsze będą dobrym wyborem.

Prezent dla miłośnika Japonii pozostałe propozycje

Dla osoby, która uwielbia Japonię i wszystko co z nią związane, świetnie nada się np.:

Nie od dziś wiadomo, że ładne i przede wszystkim wysokiej jakości materiały do nauki motywują do pracy. Zeszyt z okładką Maneki neko zdecydowanie przyda się osobie, która uczy się japońskiego, ponieważ umili jej ten czas. Ma on wszechstronne zastosowanie — może przydać się do szkoły, na korepetycje czy własne notatki i przemyślenia. Z pewnością wprawi w zachwyt osobę, która go otrzyma.

Wirtualny prezent dla osoby, która mieszka daleko

Osoba, którą chcesz obdarować, mieszka daleko? Wybierz produkt w postaci e-booków do nauki japońskiego. Znajdziesz je oczywiście w naszym sklepie. Jaki e-book wybrać?

Oferta sklepu Azjatyckie Języki to cenne źródło inspiracji. Polecamy nasze produkty nie tylko na prezent bożonarodzeniowy, ale też np. urodzinowy.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl