Wersje językowe
Produkt dnia
Mini e-book Chinese hanzi + sudoku v2
Mini e-book Chinese hanzi + sudoku v2
12,50 zł
Ebook 'Origami - przewodnik językowy'
Ebook 'Origami - przewodnik językowy'
70,00 zł 60,00 zł
Książka - Zwierzęta po japońsku
Książka - Zwierzęta po japońsku
50,00 zł 40,00 zł
szt.
Torba ekologiczna z nadrukiem
Torba ekologiczna z nadrukiem
30,00 zł
Plakaty Hiragana i Katakana
Plakaty Hiragana i Katakana
120,00 zł 108,00 zł
szt.
Zestaw ebooków Hiragana + Katakana
Zestaw ebooków Hiragana + Katakana
90,00 zł 75,00 zł
szt.
Zestaw Książka + Ebook 'Pismo Tajskie'
Zestaw Książka + Ebook 'Pismo Tajskie'
180,00 zł
szt.

E-book

  • promocja
  • nowość
Ebook 'Hiragana od podstaw' Ebook 'Hiragana od podstaw'
Cena: 40,00 zł 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Ebook 'Pismo tajskie' Ebook 'Pismo tajskie'
Cena: 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ebook Hangul od podstaw Ebook Hangul od podstaw
Cena: 40,00 zł 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Ebook Katakana od podstaw Ebook Katakana od podstaw
Cena: 40,00 zł 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

E-book

Ucząc się różnych języków, wielu decyduje się na książki elektroniczne. Dzięki e-bookom zdobędziesz wiedzę teoretyczną, ale będziesz mieć także możliwość wykorzystania jej w praktyce, robiąc ćwiczenia. W książkach elektronicznych do nauki japońskiego, chińskiego, koreańskiego, wietnamskiego i tajskiego znajdują się informacje, dzięki którym nauczysz się, jak mówić o sobie. Znajdziesz również przydatne słówka szkolne i świąteczne w języku koreańskim oraz poznasz liczebniki chińskie i japońskie, których zapamiętanie ułatwi gra w sudoku.

E-book czy książka?

Korzystając z e-booka, nauczysz się języka tak dobrze, jak z tradycyjnych podręczników. Książki elektroniczne do nauki języków azjatyckich umożliwią Ci łatwy dostęp do materiałów, gdziekolwiek jesteś – nie musisz wozić ze sobą wszystkich podręczników i ćwiczeń. Większość naszych e-booków do nauki języków azjatyckich jest w formacie PDF, który możesz również wydrukować.

Ponieważ e-booki zajmują mniej miejsca i nie gromadzą się na półkach, możesz ich mieć po prostu więcej. Warto także wspomnieć, że nasze książki elektroniczne do nauki języków są przystosowane dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językami azjatyckimi oraz dla tych bardziej zaawansowanych.

Azjatyckie e-booki

W e-bookach do nauki języka tajskiego poznasz historię pisma oraz dowiesz się jak wymawiać zapisane wyrazy; w e-bookach japońskim i koreańskim umieszczono wprowadzenie, przydatne tabele ze znakami oraz kratki ułatwiające ich zapis. Transkrypcja w nauce języków azjatyckich jest bardzo ważna, dlatego znajdziesz ją także w e-bookach, aby studia nad tymi językami mogły przebiegać sprawnie. W wydaniach elektronicznych natrafisz również na słownictwo związane ze zwierzętami oraz kilka zestawów. E-booki umożliwią Ci naukę katakany, hiragany i hangul oraz pisma tajskiego i khmerskiego.

Profesjonalizm i zabawa

Nauka języków obcych może być też zabawą. E-book do japońskiego nauczy Cię znaków kanji i składania nie tylko zdań, ale także papieru. Poza zabawą, w nauce ważny jest profesjonalizm, a książki elektroniczne zaprojektowane są przez doświadczonych lektorów, którzy wiedzą jak skutecznie przekazać swoim uczniom wiedzę. Wszystkie e-booki do nauki języków azjatyckich możesz mieć na jednym urządzeniu – nie gromadzisz setek książek, a nauczysz się języka równie dobrze, jak z papierowych podręczników.

E-bookowe zestawy do nauki japońskiego

E-booki do nauki języka japońskiego, łączą się też w zestawy, z których możesz nauczyć się czegoś więcej o słownictwie związanym ze zwierzętami, składaniu origami lub dowiedzieć się czegoś o hiraganie i katakanie. Kupując zestaw, możesz zaoszczędzić; jeśli poważnie myślisz o nauce języka japońskiego, dlaczego nie zaopatrzyć się w materiały, dzięki którym dowiesz się po prostu więcej?

Mini e-booki niosące pomoc

Ucząc się języków obcych, możesz pomóc. Dochody z mini e-booków koreańskich, chińskich i japońskich przeznaczone zostaną na cele charytatywne. Dzięki nim nauczysz się słownictwa i liczebników a gra w sudoku pomoże Ci je zapamiętać.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl