Książki

Japoński na start Japoński na start
Cena:

250,00 zł

zobacz więcej
  • nowość
Książka - Zwierzęta po chińsku Książka - Zwierzęta po chińsku
Cena:

32,00 zł

Cena regularna: 40,00 zł

Najniższa cena: 34,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw Książek Zwierzaki Zestaw Książek Zwierzaki
Cena:

100,00 zł

zestaw
zobacz więcej
Zeszyt ćwiczeń Hangul od podstaw Zeszyt ćwiczeń Hangul od podstaw
Cena:

72,00 zł

Cena regularna: 80,00 zł

Najniższa cena: 72,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Książka - Zwierzęta po koreańsku Książka - Zwierzęta po koreańsku
Cena:

35,00 zł

Cena regularna: 40,00 zł

Najniższa cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Książka - Zwierzęta po turecku Książka - Zwierzęta po turecku
Cena:

35,00 zł

Cena regularna: 40,00 zł

Najniższa cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Książka - Zwierzęta po wietnamsku Książka - Zwierzęta po wietnamsku
Cena:

40,00 zł

zobacz więcej
Zestaw książka Koreański na start + książka Hangul + 10 wkładek GRATIS Zestaw książka Koreański na start + książka Hangul + 10 wkładek GRATIS
Cena:

320,00 zł

Cena regularna: 415,00 zł

Najniższa cena: 320,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Zestaw książka Tajski na start + książka Pismo tajskie + 10 wkładek GRATIS Zestaw książka Tajski na start + książka Pismo tajskie + 10 wkładek GRATIS
Cena:

360,00 zł

Cena regularna: 470,00 zł

Najniższa cena: 360,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

Książki

Języków obcych można uczyć się nie tylko na kursach, ale również w domu. Książki do samodzielnej nauki języków azjatyckich zaprojektowane są z myślą o początkujących, jak i o tych, którzy poznali już podstawy. Niezwykle pomocne będą także ćwiczenia, które pomogą wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce. Książki przeznaczone są dla samouków, ale również dla osób, planujących kurs.

Dlaczego warto?

Książki do nauki języków azjatyckich zaprojektowane są przez profesjonalnych lektorów, którzy wiedzą jak skutecznie przekazać wiedzę swoim uczniom. Podręczniki przygotowaliśmy tak, aby nauka była po prostu przyjemna. Niestety, wiele książek do nauki języków obcych odtrąca formą przekazywania wiedzy i zniechęca do dalszej nauki, a przecież najważniejsze to rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Dlatego nasze materiały do języków japońskiego, chińskiego, koreańskiego, tajskiego, wietnamskiego i khmerskiego stworzyliśmy z myślą o pasjonatach, takich jak my.

Nauka języka chińskiego od podstaw

Książki i ćwiczenia do języka obcego są świetnym pomysłem przy nauce samodzielnej. Dzięki podręcznikowi do chińskiego dowiesz się, co znaczą te „dziwne krzaczki” oraz nauczysz się, jak je pisać i czytać. W książkach znajdują się również informacje na temat powstania alfabetu i krótkie wierszyki, przydatne przy zapamiętywaniu nowych informacji. Podręczniki, jak i ćwiczenia przeznaczone są dla dzieci oraz dorosłych.

Japoński dla wszystkich

Na początku przygody z językami obcymi, często najlepiej zacząć od słówek. W książkach do nauki japońskiego znajdują się nazwy zwierząt, z których skorzystają początkujący, jak i ci, którzy mają już podstawową wiedzę. W podręcznikach do japońskiego znajdziesz oczywiście informacje na temat alfabetu, jego czytania oraz nauczysz się nim posługiwać. Do studiowania przydatne będą także książki do nauki hiragany czy katakany.

Azjatyckie systemy pisma

Wiele języków ma swoje własne alfabety: japoński, chiński, koreański, wietnamski, tajski, khmerski… Jak tu się połapać i nie pogubić? Książki do nauki języków azjatyckich umożliwiają rozróżnienie tych orientalnych systemów znaków i zobaczysz, że to wcale nie takie trudne. W ćwiczeniach do nauki japońskiego, koreańskiego, tajskiego i khmerskiego znajdziesz podstawowe informacje na temat posługiwania się tymi językami oraz różne zadania, przydatne w utrwaleniu wiedzy. Ucząc się koreańskiego, niewątpliwie przyda się także książka do nauki hangul.

Języki azjatyckie nie są takie straszne

Samodzielna nauka tak odległych języków wydaje się nieco przerażająca, jednak nasze podręczniki, jak i ćwiczenia zaprojektowaliśmy tak, aby ułatwić Ci naukę tego, co kochasz. Obce alfabety wydają się czarną magią, ale nie musisz się ich obawiać; w książkach do języków azjatyckich znajdują się transkrypcje, które rozjaśnią Ci niewiadome znaki i zobaczysz, że to wcale nie takie trudne jak się wydaje. W naszej ofercie znajdziesz książki do nauki hangul, hiragany, katakany, kanji oraz alfabetu chińskiego, który może wydawać się najbardziej abstrakcyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl