Kursy Językowe

Kurs 'tajski w podróży' | Kurs języka tajskiego przed podróżą | 15 lekcji tajskiego + ebooki Kurs 'tajski w podróży' | Kurs języka tajskiego przed podróżą | 15 lekcji tajskiego + ebooki
Cena:

1 000,00 zł

Cena regularna: 1 125,00 zł

Najniższa cena: 1 125,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Kurs japońskiego dla dzieci ONLINE - start wrzesień Kurs japońskiego dla dzieci ONLINE - start wrzesień
Cena:

200,00 zł

Cena regularna: 240,00 zł

Najniższa cena: 220,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Kurs językowy 1 na 1 Kurs językowy 1 na 1
Cena:

85,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kurs wietnamskiego na poziomie A2/B1 Kurs wietnamskiego na poziomie A2/B1
Cena:

50,00 zł

zobacz więcej
Kurs wietnamskiego od podstaw Kurs wietnamskiego od podstaw
Cena:

270,00 zł

zobacz więcej
Lekcje przygotowująca do JLPT N5 Lekcje przygotowująca do JLPT N5
Cena:

950,00 zł

Cena regularna: 1 100,00 zł

Najniższa cena: 1 100,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Lekcje przygotowujące do JLPT N2 Lekcje przygotowujące do JLPT N2
Cena:

1 150,00 zł

Cena regularna: 1 350,00 zł

Najniższa cena: 1 200,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Lekcje przygotowujące do JLPT N3 Lekcje przygotowujące do JLPT N3
Cena:

1 000,00 zł

Cena regularna: 1 200,00 zł

Najniższa cena: 450,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Lekcje przygotowujące do JLPT N4 Lekcje przygotowujące do JLPT N4
Cena:

1 000,00 zł

Cena regularna: 1 200,00 zł

Najniższa cena: 1 100,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Wakacje z Azjatyckimi Językami - Chiński dla dzieci Wakacje z Azjatyckimi Językami - Chiński dla dzieci
Cena:

320,00 zł

Cena regularna: 400,00 zł

Najniższa cena: 400,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • promocja

Kursy Językowe

Najlepszym sposobem na naukę języka jest zapisanie się na kurs. Doświadczony lektor przekaże Ci podstawową wiedzę, jakiej potrzebujesz do porozumienia się za granicą, a także podzieli się tą wiedzą skutecznie. Kursy języków azjatyckich dostosowane są również do poziomu i wieku zainteresowanych nauką – dzieci i dorośli uczą się po prostu inaczej. Na kursy językowe mogą zapisać się ci, którzy nie mieli jeszcze styczności z językiem Dalekiego Wschodu, a także ci, którzy mają już podstawową wiedzę na ten temat. Zajęcia języków orientalnych mogą pomóc również w przygotowaniu się do JLPT.

Dlaczego kurs języków azjatyckich jest najlepszy?

Kursy języków japońskiego, koreańskiego, chińskiego, tajskiego i wietnamskiego prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z doświadczeniem. Zawsze najlepiej uczyć się od specjalisty, który poprawi ewentualne drobne błędy i nauczy języka poprawnie. Ponadto, jeśli zamierzasz zdawać JLPT, dobrze jest mieć kogoś, kto przygotuje Cię to testu profesjonalnie i powie, czego możesz się spodziewać. W cenie kursów dostaniesz także fachowo przygotowane do nauki materiały.

Na nasze kursy może zapisać się każdy, kto tylko ma zapał do pracy. Jeśli jesteś zainteresowany językami japońskim, chińskim i koreańskim, zapisz się na nasz kurs od podstaw, a jeśli interesują Cię mniej popularne tajski i wietnamski, możesz zacząć uczyć się ich jako początkujący lub kontynuować wcześniej zaczętą naukę. 

Nauka języka azjatyckiego

Nauka języków obcych jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Coraz więcej ludzi posługuje się coraz większą ilością języków, także azjatyckich. Zawsze jest czas na rozbudowanie swojego słownika. Języki orientalne zyskują na popularności; koreański, chiński i japoński cieszą się chyba największym zainteresowaniem. W naszej ofercie znajdziesz jednak także możliwość nauczenia się tajskiego i wietnamskiego, których, niestety, nie znajdziesz w każdej szkole językowej. 

Nauka tajskiego i wietnamskiego

Kursy języków tajskiego i wietnamskiego dla dorosłych są przeznaczone dla początkujących oraz tych, którzy decydują się na kontynuację nauki. Na zajęciach poznasz podstawy porozumiewania się w tych językach, a lekcje dla bardziej zaawansowanych umożliwią doskonalenie nabytych już umiejętności.

Dla początkujących

Dzięki kursom języków azjatyckich koreański hangul, japońskie hiragana, katakana i kanji oraz chińskie „krzaczki” staną się zrozumiałe i łatwe w użyciu. Na kursach języków tajskiego i wietnamskiego nauczysz się pisma, liczb oraz zdobędziesz podstawowe informacje, umożliwiające prostą rozmowę za granicą. Naukę języków obcych możesz zacząć w każdym wieku – zajęcia od podstaw oferujemy najmłodszym, jak i dorosłym zainteresowanym.

Kontynuacja nauki języków azjatyckich

Kursy językowe obejmują także szlifowanie nabytych już umiejętności. Lektorzy pomogą nie tylko w zrozumieniu tajskiej gramatyki, ale nauczą Cię również o kulturze tego kraju. Na kursie wietnamskiego pojawi się także możliwość konwersacji, która jest chyba najlepszym sposobem na naukę języka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl