Język

'Hangul pisz po śladzie' - karty pracy cz.1 - dodruk, wysyłka po 20.5 'Hangul pisz po śladzie' - karty pracy cz.1 - dodruk, wysyłka po 20.5
Cena:

25,50 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 25,50 zł
zobacz więcej
  • promocja
'Hangul pisz po śladzie' - karty pracy cz.2 'Hangul pisz po śladzie' - karty pracy cz.2
Cena:

25,50 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 30,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
'Hiragana pisz po śladzie' - karty pracy - dodruk, wysyłka od 20.5 'Hiragana pisz po śladzie' - karty pracy - dodruk, wysyłka od 20.5
Cena:

25,50 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 25,50 zł
zobacz więcej
  • promocja
"Pisz po śladzie" - Zwierzęta po japońsku - wysyłka po 6.6.244 "Pisz po śladzie" - Zwierzęta po japońsku - wysyłka po 6.6.244
Cena:

25,50 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 25,50 zł
zobacz więcej
  • promocja
Ebook 'Pismo tajskie' Ebook 'Pismo tajskie'
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ebook Kanji Zwierzęta Ebook Kanji Zwierzęta
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej

Języki

Jeśli zastanawiasz się nad nauką języków, dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w przydatne do nauki materiały. Dzięki książkom do nauki języków poznasz khmerski, tajski, wietnamski, koreański, chiński i japoński. Poza papierowymi wersjami książek, mamy również e-booki, z których nauczysz się języka tak dobrze, jak z tradycyjnych pomocy dydaktycznych. Jednak nie każdy chce uczyć się sam, dlatego w ofercie mamy także kursy językowe, podczas których możesz nauczyć się koreańskiego, tajskiego, wietnamskiego, japońskiego i chińskiego. Dla osób zainteresowanych Azją i jej językami, mamy plakaty, które pięknie ozdobią pokój, ale i pomogą w zapamiętaniu nowych informacji. Możesz także sprezentować ukochanej osobie kartkę ze znakiem kanji oraz załapać się na kilka zestawów.

Kursy języków azjatyckich

Na naszych kursach języków azjatyckich nauczysz się koreańskiego, tajskiego, wietnamskiego, japońskiego i chińskiego. Grupy zajęciowe dostosowane są do wieku zainteresowanych. Jeśli tajski i wietnamski przypadną Ci do gustu, prowadzimy także zajęcia kontynuujące naukę i szlifujące umiejętności. Nasze kursy odbywają się głównie online, jednak jeśli mieszkasz w okolicach Rzeszowa, możesz zapisać się także na japońskie zajęcia stacjonarne. Prowadzimy również lekcje przygotowujące do JLPT.

Książki do nauki języków azjatyckich

Dzięki książkom i ćwiczeniom do nauki języków azjatyckich poznasz khmerski, tajski, wietnamski, koreański hangul, japońskie hiraganę, katakanę i kanji oraz chińskie znaki. Nauczysz się także japońskiego słownictwa, związanego ze zwierzętami. Książeczki do chińskiego przygotowane są z myślą o dzieciach, jak i dorosłych – krótkie wierszyki i śliczne ilustracje pomogą każdemu w zapamiętaniu nowych informacji i pokażą, że wbrew pozorom, język chiński jest schematyczny i wcale nie tak skomplikowany. W ćwiczeniach znajdziesz także kratki, które ułatwią Ci pisanie nowo poznanych znaków.

E-booki do języków obcych

E-booki do języków azjatyckich, nauczą Cię chińskiego, koreańskiego, japońskiego, tajskiego i wietnamskiego, ale także składania origami. Dzięki mini e-bookom dowiesz się jak mówić o sobie, poznasz liczebniki – w których utrwaleniu pomoże gra w sudoku – oraz słownictwo szkolne i świąteczne. Mini e-booki sprzedawane są w ramach akcji charytatywnej.

Języki azjatyckie – plakaty

Plakaty z motywem Japonii są świetnym pomysłem na udekorowanie swojego pokoju. Osoby zainteresowane tym krajem, będą mogły mieć jego część we własnym domu. Niektóre plakaty będą nie tylko atrakcyjnie się prezentować, ale także pomogą w zapamiętaniu obcego pisma i liczebników. Z japońskimi kanji, hiraganą i katakaną, koreańskim hangul, znakami chińskimi, tajskimi i khmerskimi na ścianie, nauka będzie szybka, sprawna i po prostu przyjemna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl