Wersje językowe
Produkt dnia
Kurs 'tajski w podróży' | Kurs języka tajskiego przed podróżą | 15 lekcji tajskiego + ebooki
Kurs 'tajski w podróży' | Kurs języka tajskiego przed podróżą | 15 lekcji tajskiego + ebooki

1 000,00 zł

Cena regularna: 1 125,00 zł

Najniższa cena: 1 125,00 zł
Wakacje z Azjatyckimi Językami 2024!
Wakacje z Azjatyckimi Językami 2024!

320,00 zł

Cena regularna: 400,00 zł

Najniższa cena: 400,00 zł
Współpraca z twórcami

Zajmujesz się azjatyckimi językami i chcesz podzielić się swoją wiedzą? Jesteśmy otwarci na współpracę z lektorami, filologami!

Z naszą pomocą możesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Nie musisz samodzielnie inwestować w reklamę i promować swoich materiałów.

Możesz nawiązać współpracę z Azjatyckimi Językami na dwa sposoby:

  1. Masz gotowy e-book językowy? Po zaakceptowaniu treści umożliwimy jego zakup w naszym sklepie. Co ważne, to Twój produkt – podpisujemy umowę o pośrednictwie sprzedaży, dlatego o nic nie musisz się martwić!
  2. Masz pomysł na nowego e-booka językowego? Zgłoś się do nas z materiałem, a nasz zespół opracuje formę graficzną i zadba o szczegóły. O formalnościach decydujesz Ty, dajemy Ci dwie możliwości:
    • płatność z góry z przeniesieniem praw autorskich,
    • pośrednictwo sprzedaży z umową licencyjną na korzystanie z e-booka o charakterze wyłącznym – będzie dostępny jedynie w naszym sklepie.
  3. Masz materiał na książkę i chcesz ja wydać z naszym Wydawnictwem - też istnieje taka możliwość. Pomożemy Ci w wydaniu książki, jej wydruku i sprzedaży.

Pamiętaj – nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do języków Azji Wschodniej oraz Południowo-Wschodniej. Jesteśmy otwarci na różne propozycje językowe z całej Azji.

 

Dlaczego warto zgłosić się do Azjatyckich Języków?

Docieramy do coraz szerszego grona pasjonatów języków obcych, w szczególności azjatyckich. Wiemy, na czym polega skuteczna reklama i jak ją realizować. Dlatego Ty możesz w pełni skupić się na tworzeniu wartościowych materiałów pomagających w nauce.

 

Jak nawiązać z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami mailowo. Prześlij sample (prezentacje materiałów) lub gotowego e-booka i opowiedz, co się w nim znajduje. Powiedz nam, dlaczego akurat Twoje materiały powinny być dostępne w Azjatyckich Językach. Masz pomysł, ale nie masz gotowego materiału? Nic nie szkodzi! Opisz nam go i wyślij wiadomość na adres:

biuro@wordpassion.pl.

 

Jeśli chcesz razem z nami promować języki azjatyckie, nie czekaj. Napisz wiadomość i poczekaj na odpowiedź.

Newsletter
Zapisz się do Newslettera i zgarnij zniżkę na na zamówienie w naszym sklepie + regularną dawkę wiedzy o językach azjatyckich.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl