Wersje językowe
Produkt dnia
O projekcie 'Azjatyckie Języki'

Azjatyckie Języki to projekt, który powstał z pasji do języków azjatyckich. Wszystko zaczęło się od japońskiego, wietnamskiego i tajskiego. Barbara Szacoń-Wójcik, która dała początek tej inicjatywie, jest założycielką WordPassion, firmy świadczącej między innymi usługi translatorskie i copywriterskie, a także oferującej naukę języków azjatyckich. Dzieląc się swoją pasją w sieci, zaczęła szukać pomysłów, jak rozwiązać liczne problemy osób uczących się języków azjatyckich. Tymi problemami są: ograniczone fundusze na uczestnictwo w kursach, brak czasu na udział w zajęciach, ograniczona dostępność materiałów do nauki języka czy materiały tworzone pod lektorów, a nie osoby uczące się samodzielnie.

E-booki dostępne w sklepiku Azjatyckie Języki są tworzone przez osoby, które przez lata przyswajały język i teraz przekazują swoją wiedzę dalej. Doświadczenie w uczeniu się języków azjatyckich pozwala twórcom na przygotowanie materiałów, które są napisane w przystępny sposób, łatwe do zrozumienia, a do tego zawierają liczne ćwiczenia pozwalające poprawiać umiejętności. Niewątpliwym atutem naszej oferty jest także to, że materiały są dostępne po polsku i omawiają różne aspekty językowe oraz gramatyczne.

Oprócz e-booków oferujemy też plakaty i różne pomoce naukowe. Nasza oferta będzie się sukcesywnie powiększać.

 

Skąd nazwa Azjatyckie Języki?

 

Na tej stronie znajdziesz materiały do nauki języków azjatyckich. Pracujemy nad rozszerzeniem oferty o kolejne języki, a na razie znajdziesz tutaj e-booki do nauki:

  • japońskiego,
  • koreańskiego,
  • tajskiego,
  • wietnamskiego.

Niektóre produkty swoją premierę będą miały w niedługim czasie – subskrybuj nasz Newsletter o nowościach i bądź na bieżąco z pomocami do samodzielnej nauki języków azjatyckich! 

Kto przygotowuje e-booki?

Autorką e-booków do nauki japońskiego, wietnamskiego i tajskiego jest Barbara Szacoń-Wójcik, która często podejmuje współpracę ze studentami japonistyki biorącymi udział w praktykach organizowanych przez WordPassion.

Pozostałe e-booki do nauki powstają przy współpracy ze studentami i lektorami danych języków. Ich notki biograficzne znajdziesz przy każdym produkcie w sklepie.

W niedługim czasie chcemy podjąć współpracę z innymi filologami, aby oferta sklepu obejmowała też takie języki jak khmerski, laotański, malezyjski, indonezyjski czy chiński. 

 

Newsletter
Zapisz się do Newslettera i zgarnij zniżkę na DARMOWĄ DOSTAWĘ i produkty na pierwsze zamówienie w sklepie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl