Wietnamski na start

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Seria „Wietnamski na start” to propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz uczyć się wietnamskiego albo uporządkować zdobytą już wiedzę. Do sprzedaży trafi 10 mini e-booków (każdy z nich skupia się na konkretnym zagadnieniu), a końcem roku w sklepie pojawi się książka o tym samym tytule. Będzie ona zbiorem wszystkich e-booków, a dodatkowo znajdzie się w niej rozdział podsumowujący oraz dodatkowe zadania. 

Już niedługo wystartuje przedsprzedaż produktu, z opcją zakupu pakietu 10 e-booków lub 10 e-booków + książki w cenie niższej niż regularna. Zapisz się na powiadom o dostępności, aby nie przegapić premiery. 

Wiemy, że znalezienie dobrego podręcznika do wietnamskiego po polsku to zadanie niemal niemożliwe do wykonania. Korzystanie z obcojęzycznych wydań nie zawsze jest możliwe. Z kolei szukanie materiałów na własną rękę zajmuje dużo czasu. Chcesz go zaoszczędzić i przeznaczyć na poznawanie nowych słów, wietnamskiej wymowy czy gramatyki? „Wietnamski na start” to produkt dla Ciebie.

Tematyka e-booków to m.in.:

  • wymowa,
  • podstawowe reguły gramatyczne,
  • słowotwórstwo, 
  • czasowniki i czas,
  • klasyfikatory. 

„Wietnamski na start” to nie tylko teoria, ale też dobrze przemyślane zadania wraz z odpowiedziami. Autorką materiałów jest Barbara Szacoń-Wójcik, założycielka sklepu Azjatyckie Języki, wieloletnia lektorka. 

Decydując się na naukę wietnamskiego z naszymi materiałami i poświęcając na to czas, masz gwarancję efektów. 

Więcej informacji wkrótce. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl