Wersje językowe
Regulamin rozdania na IG, TT i FB

Regulamin konkursu

 • 1. Organizator
 1. Organizatorem konkursu jest firma Azjatyckie Języki by WordPassion - https://azjatyckiejezyki.pl/

WordPassion Barbara Szacoń-Wójcik

Miła 7n, 35-314  Rzeszów

NIP: 7792444330

 1. Fundatorem nagród w konkursie jest Organizator.
 2. Udział w konkursie jest nieodpłatny.
 3. Zgłoszenia do udziału w konkursie są przyjmowane drogą mailową, pod adresem: sklep@wordpassion.pl.
 • 2. Czas trwania konkursu
 1.  Konkurs trwa do 31 marca (niedziela). Wyniki zostaną opublikowane 2 kwietnia na profilu https://www.instagram.com/azjatyckiejezyki/ [lub inaczej, ewentualnie do zmiany]

  2. Uczestnik wygrywający konkurs jest nagradzany za spełnienie wszystkich warunków.

  3. Warunki uczestnictwa w konkursie
 1. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna (Uczestnik), która:

1.1.  Ma pełną zdolność do czynności prawnych,

1.2. Nie jest w żaden sposób powiązana z Organizatorem (osobowy, kapitałowy lub organizacyjny),

1.3.  Zapoznała się z Regulaminem konkursu i akceptuje jego postanowienia, 

1.4. Ma minimum 18 lat lub udzieloną zgodę rodzica na udział w konkursie,

1.5.  Wykonała zadanie konkursowe.

 1. Brak spełnienia któregokolwiek z warunków określonych w ust. 1 pkt 1.1-1.6 jest podstawą do wykluczenia Uczestnika z konkursu. W przypadku późniejszego wykrycia tych okoliczności, w tym po dniu wydania nagrody, stanowi to prawo do dochodzenia jej zwrotu.
 2. Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja niniejszego regulaminu. Udział w Konkursie i udostępnianie danych na potrzebę konkursu jest dobrowolne.
 3. Do Konkursu należy zgłaszać się osobiście.
 • §4. Zasady konkursu i jego przebieg

  1. Zadanie konkursowe polega na:

  1.1. Zrobieniu zakupów na stronie azjatyckiejezyki.pl w terminie do 31 marca (dotyczy to już wcześniej złożonych zamówień w 2024 roku - także na kursy, z wyłączeniem zamówień darmowych i rabatowych kodów rozdaniowych).

  1.2. Napisaniu komentarza pod postem konkursowym na Instagramie, Facebooku lub TikToku dotyczącego języka, którego Uczestnik chce się uczyć lub już zaczął się go uczyć wraz z krótkim wyjaśnieniem swojego wyboru,

  1.3. Polubieniu posta konkursowego i udostępnieniu go na swoim Stories.

  §5. Nagrody w konkursie

  1. Nagrodą w konkursie jest miesiąc darmowego kursu grupowego lub dwie lekcje w opcji 1 na 1 (z dostępnej na stronie oferty).

  3. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej poprzez [tu trzeba dopisać, np. poprzez informację na Insta stories na profilu Azjatyckie Języki]

  4. Organizator zastrzega sobie prawo do nieargumentowania wyboru.

  5. Zwycięzca nie może przekazać prawa do nagrody osobie trzeciej.

  6. W przypadku osoby będącej już uczniem kursu Azjatyckich Języków wygrana będzie opłatą za kolejny miesiąc nauki. Jeśli zwycięzca dopiero chce zostać uczniem, może wybrać jeden z kursów, na którym jest miejsce lub zapisać się na nowy kurs, zyskując miesiąc gratis.

  §6. Postanowienia końcowe

  Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych oraz zmian specyfikacji nagrody. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go.

  2. Wszelkie reklamacje i zastrzeżenia dotyczące przebiegu konkursu mogą być składane przez Uczestników w formie pisemnej listem poleconym na adres siedziby Organizatora najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Uczestnik zostanie poinformowany listem poleconym (o ile uczestnik nie wyrazi zgody na przesłanie powiadomienia jedynie drogą elektroniczną), w terminie 7 dni. Jakiekolwiek inne zastrzeżenia, pytania, komentarze lub skargi dotyczące konkursu mogą być kierowane drogą elektroniczną na adres mailowy Organizatora: sklep@wordpassion.pl. Organizator ma obowiązek odnieść się do nich do 5 dni roboczych.

Newsletter
Zapisz się do Newslettera i zgarnij zniżkę na DARMOWĄ DOSTAWĘ i produkty na pierwsze zamówienie w sklepie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl